in

Adelīna no Latvijas NAV iedziedājusi Pasaules kausa oficiālo himnu

Gandrīz nedēļu visi pašmāju lielākie portāli ar sajūsmu ziņo par dziedātāju no Latvijas, kas ir iedziedājusi Pasaules kausa oficiālo himnu. Aprakstā stāstīts par viņas sadarbību ar slavenu producentu un to, ka abu kopdarbs ir šī gada oficiālā Krievijā notiekošā Pasaules kausa futbolā himna. Rūpīgāk papētot Aiz Robežas atklāja, ka šī ziņa neatbilst patiesībai – ir tikai dziedātājas mēģinājumi celt savu popularitāti.

“Strauji tuvojas lielie futbola svētki un jau nākamnedēļ Krievijā tiks dots starts pasaules čempionātam. Neatņemama Pasaules kausa sastāvdaļa ir himna, kas tā norises laikā tiks drillēta uz katra stūra, un šogad tās tapšanā piedalījusies arī latviešu dziedātāja Adelīna,” šādu informāciju var lasīt teju visos lielākajos pašmāju ziņu portālos, ieskaitot “delfi” un “tvnet”. Kaut arī Adelīnas un marokāņu izcelsmes mūziķa “RedOne”, jeb Nadiru Kaijatu hits “One World” tiešām ir vasarīgi lipīgs, tam nav nekāda sakara ar Pasaules kausa šī gada oficiālo himnu.

Kā liecina informācija FIFA mājas lapā un arī sociālajās vietnēs – šī gada Pasaules kausa himnas gods ticis skaņdarbam “Live It Up”, ko izpilda tāda mākslinieku plejāde kā Vils Smits, Nikijs Džems un  seksīgā Era Istrefi. Cīņa par Pasaules kausa himnu vienmēr ir bijusi nežēlīga, tāpēc bieži vien ir divas oficiālas himnas. Starptautiskā, kas šogad ir jau pieminēta “Live it Up” un nacionālā. Taču, arī šajā kategorijā nav atrodama latvietes prezentētā dziesma, jo Pasaules kausā Maskavā atklāšanas ceremonijā miljardus lielo auditoriju uzrunās bijusī Krievijas pārstāve Eirovīzijā Poļina Gagarina ar dziesmu “Жить”. Un tieši šīs dziesmas tematika būs dzirdama visās tiešraidēs saistībā ar Pasaules kausu.

Savukārt, pašmāju presē izdaudzinātā Adelīnas oficiāla Pasaules kausa himna būs dzirdama tikai vienā komerciālā sporta kanālā.

Šī nav Pasaules kausa oficiālā himna

Šī ir Pasaules kausa oficiālā himna

Pasaules kausa oficiālā himna Krievijā

Balso, vai patika raksts?

5 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.