in

Arī mūsu Laura godina DJ Avicii piemiņu

Aizvadītajā piektdienā mūžībā devās viens no pasaules slavenākajiem dīdžejiem. Ziņa par 28 gadus jaunā Avicii nāvi nepalika nemanīta arī Madridē notiekošajā Eirovīzijas pre-party ballītē. Zīmīgi, ka viņa populārāko hitu “Wake me up” izpildīja Spānijas Eirovīzijas dalībnieks Alfreds Garsija nevis ar savu skatuves partneri, bet mūsu Lauru Rizzotto.

 

Līdz ar burziņu Madridē ir izskanējis Eirovīzijas pre-party maratons. Tieši Madrides centrā sestdienas naktī notiekošais koncerts pulcēja lielāko apmeklētāju skaitu. Eirovīzijas dziesmu koncerts 2013. gadā norisinājās Zviedrijas pilsētā Malmē. Un muzikālā daļā bija cieši saistīta ar zviedru dīdžeju Timu Berglingu jeb Dj Avicii. Tāpēc, vēsts par mākslinieka nāvi, izskanēja arī Eirovīzijas pre-party burziņā. Ar mērķi godināt dīdžeja piemiņu, koncertā izskanēja viņa viens no populārākajiem hitiem “Wake me up”. Tieši ar šīs dziesmas vārdiem no sava mīļotā sociālajos tīklos atvadījās arī viņa līgava Emīlija.

Interesanti, ka uz Eirovīzijas fanu ballītes skatuves, šo dziesmu izpildīja mājinieks Spānijas dalībnieks šī gada Eirovīzijā Alfreds Garsija. Taču kopā ar viņu uzstājas nevis viņa skatuves partnere Amaia, bet mūsu Laura Rizzotto.

Balso, vai patika raksts?

2 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.