in ,

Arī šogad Supernova uzvarētāju izvēlējās žūrija

Beidzot ir noskaidrots, kas Latviju pārstāvēs 16.maijā Eirovīzijas konkursā. Ar lirisku dziesmu un izjustu priekšnesumu žūrijas simpātijas izpelnījās duets Carousel. Priekšnesumu atzinīgi novērtēja arī pat maestro Raimonds Pauls. Tomēr, jau atkal nebeidzās runas, ka uzvarētāju lemj šova veidotāji ar žūrijas starpniecību. Un, tas spilgti pierādās fināla balsojuma oficiālajā tabulā. Skatītāju balsojuma līderis bija Markus Riva, bet žūrija viņu aizrotēja tabulas vidus daļā.  

 

 

Jau no paša pirmā gada LTV konkurss Supernova veidotājiem un žūrijai tiek pārmests savējo lobijs. Un fakts, ka konkursa balsojuma rezultātus neapkopo neatkarīga audita firma, to tikai pastiprina. Arī šis gads nav izņēmums un uzreiz pēc rezultātu paziņošanas sociālie tīkli burtiski uzsprāga komentējot rezultātu. Pat mūziķis Lauris Reiniks savā ierakstā norādīja, ka skatītāju balsojumā uzvarēja Markus Riva.  

Duets Carousel savā priekšnesumā pārsteidza ar kvalitāti un lirisku melodiju. Un viņiem savas simpātijas sarunā ar presi pauda arī maestro Raimonds Pauls. Tomēr, skatītāju balsojumā viņi bija tikai otrajā vietā krietni atpaliekot no mūziķa Markusa Rivas jeb Miķeļa Ļaksas īstajā vārdā. Savukārt, trešajā vietā uz papēžiem mina komiķi “Dziļi violets”. Interesanti, ka tieši šos abus māksliniekus žūrija aizrotēja sava balsojuma vidus daļā – tādā veidā liedzot viņiem pacīnīties par uzvaru.  Kas spilgti parādās arī oficiālajā balsojuma tabulā. Līdz ar to faktiski Latvijā Eirovīzijas uzvarētāju lemj žūrija.

Balso, vai patika raksts?

4 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.