in

Bezmiega mocītais Artuss vēlas komunicēt ar Trampu

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš pirms gaidāmajām vēlēšanām aktīvi uzsācis cīņu pret visām varas partiju “netaisnībām”. Acīmredzot spraigā cīņa tautas kalpam neļauj atslābt pat agrā rīta stundā. Un 26. jūlijā ap 5-iem no rīta viņš nolēma uzsākt virtuālo saziņu ar ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Jau ilgāku laiku politiķis Artuss Kaimiņš un viņa partijas biedri sociālajos tīklos un sev piederošajā interneta vietnē ritakafija.lv aktīvi turpina kritizēt Valsts prezidentu par viņa aprīļa sākumā veikto vizīti ASV. Vēl aizvien kā viena no svarīgākajām ziņām tiek pozicionēta Vējoņa neveiklā rīcība dzirdot frāzi: ““Pick a reporter, please”.

Īsti nav skaidrs, kādu motīvu vadīts politiķis šorīt 26. jūlijā ap 05:05 nav spējis mierīgi dusēt un vēl neskaidrāki ir viņa motīvi uzsākt virtuālo komunikāciju ar ASV prezidentu Donaldu Trampu. Pirmajā tvītā Artuss lūdza Trampam izklāstīt savas domas par Latviju un Baltijas valstīm. Nedaudz vēlāk, ievērojami garākā ierakstā, politiķis piebilda, ka ir Saeimas deputāts un pēcāk atgādināja Trampam par aprīļa sākumā Vašingtonā (ASV) notikušo preses konferenci, kurā blakus pārējiem Baltijas valstu prezidentiem, piedalījās arī Raimonds Vējonis. Savā mēģinājumā komunicēt ar Trampu, Saeimas deputāts norādīja, ka Vējonis neesot spējis saprast Trampa uzdotos jautājumus un apgalvoja, ka Latvijas iedzīvotāji nav mierā ar prezidenta komunikācijas prasmēm. Savu sāpi politiķis ierakstījis zem Donalda Trampa tvīta, kurā ASV prezidents runā par tirdzniecību starp ASV un Eiropas Savienību. Tiesa, pēc dažām stundām politiķis apzinoties savas bezmiega sekas, agros rīta komunikācijas mēģinājumus centās dzēst. Taču, izlieto ūdeni nesasmelsi un šie ieraksti jau ir kļuvuši virāli. Turklāt, kā ņirgājās interneta komentāri, Kaimiņa komunikācijas mēģinājumi ar Trampu par Vējoņa slikto angļu valodu bija stilistiski nepareizi un ar vismaz divām nepiedodamām gramatikas kļūdām.

Vējonis vismaz var attaisnoties ar uztraukumu un tiešraidi preses konferences laikā, bet kāds attaisnojums būs “taisnības” cīnītājam Kaimiņam?

 

Balso, vai patika raksts?

6 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 8

Upvotes: 7

Upvotes percentage: 87.500000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 12.500000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.