in

Sauliete atlasa talantīgo bērnu konkursa finālistus

Ogres Kultūras centrā 4.aprīļa vakarā bija īpašs notikums talantīgiem bērniem no tuvākas un tālākas apkārtnes. Tieši šeit norisinājās bērnu konkursa “Children Elite Beauty Talent” finālistu atlase. Jaunos talantus un pretendentus uz “Princis un Princese” tituliem vērtēja arī šī konkursa patronese Katrīne Sauliete.

 

Pateicoties ogrēnietei Zandai Panavai, Latvijas un Ogres vārds pērn plaši izskanēja visā pasaulē. Dalība konkursā “Mrs Universe 2017” sievietei bija iespēja parādīt tās vērtības, kas mūsu valstī ir aktuālas. Un viena no lielākajām mūsu tautas vērtībām ir dziesma un tieši ar dziesmu “Es atnācu uguntiņu” Zanda lieliski sevi parādīja pasaulē. Nu viņa kopā ar domu biedriem pati ir kļuvusi par talantu un skaistumkonkursu organizatori, nodibinot biedrību “Elite Beauty Qeens”.

Hokejista Kaspara Saulieša sieva un arī Zanda ir lepnas meitu māmiņas, tāpēc pirmais biedrības konkurss ir tieši bērniem. Daļa savus pieteikumus konkursam sūtīja elektroniskā veidā ar video. Taču diezgan daudzi bērni izmantoja iespēju sevi parādīt tieši atlasē klātienē. Jaunos talantus atlases kārtā vērtēja biedrības “Elite Beauty Qeens” pārstāvji – Katrīne Sauliete, Zanda Panava un Mainots Vecvagars. Tomēr lielajā finālā šova žūrija jau būs daudz nopietnāka un tajā būs gan pašmāju mūzikas zvaigznes, gan šovbiznesā labi zināmas personības.  “Nevajag aizmirst, ka šis ir bērnu konkurss. Vērtēšana būs ļoti nopietna, tomēr pasākums tiks veidots tā, lai sagādātu prieku  pašiem konkursa dalībniekiem,” Aiz Robežas stāsta viena no konkursa rīkotājām Zanda Panava.

 

Balso, vai patika raksts?

0 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 3

Downvotes percentage: 50.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.