in

Čehijas pārstāvis Eirovīzija Mikolas atklāj savu tetovējumu nozīmi

Jau piekto gadu Rīgā risinājās Eirovīzijas fanu burziņš, kas šogad notikās klubā “Crystal” telpās. Uz pasākumu ieradās arī viens no šī gada bukmeikeru favorītiem Čehijas pārstāvis Mikolas Josefs. Kaut arī netrūkst īgņas, kas puisim pārmet slavenā mūziķa Bruno Mars kopēšanu, viņš, nenoliedzami, ir starp šī gada Eirovīzijas favorītiem. Aiz Robežas ar mūziķi aprunājās par koncertēšanu uz ielas un ko īsti simbolizē atslēgu tetovējumi uz viņa rokām.

 

Šogad Eirovīzijas dziesmu konkursā ir diezgan daudz balādes, tāpēc īpaši viegli uz to fona ir izcelties ar kičīgu popdziesmu. Viens no veiksmīgākajiem piemēriem ir Čehijas pārstāvis -divdesmit divus gadus vecais Mikolas Josefs, kuram bukmeikeri sola vietu trijnieka. Un, kā var nesolīt? Atliek vienreiz noklausīties viņa R&B stila dziesmu “Lie to me” un tās ritms tev visu dienu skanēs galvā.

Interesanti, ka ar mūziku puisis nodarbojas jau no 15 gadu vecuma un ar ģitāru rokās ir uzstājies lielākajās Eiropas galvaspilsētās. Savas karjeras sākumā Mikolas bija dziesminieks un par savu koncertzāli sauca ielas. Par mūziķa dzīvi urbanajā pasaulē puisis varētu stāstīt stundām ilgi. Viens ir skaidrs – Vīne nav domāta ielu muzikantiem, jo šeit koncertēšana vienmēr beidzās policijas iecirknī.  Viesoties Latvijā Mikolasam sanāk pirmo reizi. Un viņš neslēpj, ka Rīga, viņaprāt, vizuāli ļoti atgādina Prāgu. Arhitektūra abās vecpilsētās pēc mūziķa redzējuma ir ļoti līdzīga.

Viņa Eirovīzijas dziesmas videoklipā un arī klātienē sarunas laikā nevar nepamanīt tetovējumu atslēgu uz viņa rokas. Izrādās, atslēgas ir divas pa vienai uz katras rokas. “Patiesībā šie tetovējumi ir piemiņa par kādu cilvēku, kas man aizvien ir dārgs. Skatoties uz tiem man ir pozitīvas atmiņas par visu, kas jau ir noticis manā dzīvē. Taču man ir vēl daudzi citi tetovējumi. Un es plānoju tetovējumu pa visu torsu, bet pagaidām man nav tik daudz brīva laika, ko pavadīt tetovēšanas salonā. Tāpēc, meitenes, izbaudiet, kamēr es vēl neesmu apzīmēts,” smaidot stāsta mūziķis. Viņš dzīvi uztver ar zināmu vieglumu un tieši šo savu redzējumu viņš grib nodot caur savu šī gada Eirovīzijas dziesmu. “Vienkārši beidziet uztraukties par sīkumiem un dzīvojiet dzīvi pilnvērtīgi. Mums tā ir tikai viena,” savu galveno vēstījumu Aiz Robežas skaidro Mikolas.

 

Balso, vai patika raksts?

2 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.