in ,

Cilvēki ironizē par Supernova žūriju

Jau šajā nedēļas nogalē risināsies pirmais pašmāju Eirovīzijas maratona “Supernova” pusfināls. Šova veidotājus var uzslavēt par vadītāju izvēli, jo arī šogad “Supernovu” vadīs šarmantā Dagmāra Legante un pēc ilgākas pauzes ekrānos atgriežas Ketija Dombrovska. Taču, žūrijas izvēle jau šobrīd daudziem liek pasmīnēt.  

 

Kā ierasti žūrijas priekšgalā būs radio 5 redaktors DJ Rudd jeb īstajā vārdā Rūdolfs Budze, mūziķis Artis Dvarionas un mūziķis Ralfs Eilands. Taču, šķiet pati komiskākā izvēle ir konkursa žūrijas sastāvā iekļaut dziedātāju Lindu Leen. Nenoliedzami, Linda ir pašmāju viena no pazīstamākajām mūziķēm jau desmitiem gadu, taču viņas mēģinājumi iekarot starptautisko tirgu nav no tiem veiksmīgākajiem. Un vēl pavisam nesen 2017.gadā mūziķe mēģināja sevi pierādīt arī uz šī konkursa skatuves. Toreiz, pateicoties žūrijas labvēlībai, viņai izdevās tikt pāri pirmajai atlasei, bet skatītāji vēl ilgi turpināja zirgoties par mūziķes vizuālo izskatu un savdabīgo iedegumu.  

Taču, acīmredzot, lai būtu par žūrijas locekli konkursā “Supernova”, izgāšanās tajā – kā dalībniekam, nav noteicošais faktors.  

 

 

 

Linda Leen kā dalībniece Supernova 2017!

Balso, vai patika raksts?

3 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.