in

“Drifta Halle” aicina iesildīties vasarai

Kaut arī sinoptiķi visu aprīli sola sniegu un lietu, populārā atpūtas vieta “Drifta Halle”, kas atrodas Mūkusalas ielā sola karstu ballīti. Un jau 13. aprīlī risināsies vasarā gaidāmā festivāla “Soundtag- Preparty”, kurā uzstāsies gan pašmāju populārākais dīdžejs  [Ex] da Bass, gan arī atraktīvais Miks Dukurs. Tieši Dukurs arī kļuvis par pirmās ballītes galveno reklāmas seju.

 

Aprīļa sākumā beidzot kritīs noslēpumainības maska un risināsies pirmais pasākums “Drifta Hallē”, kas iesildīs vasarā gaidāmo festivālu “Soundtag”. Kaut arī 13. aprīlī gaidāmais pasākums ir tikai festivāla “Soundtag- Preparty”, tas jau pārsteidz ar vairāku populāru pašmāju mākslinieku klātbūtni. Pirmkārt, pasākumā uzstāsies Latvijas labākais dīdžejs [Ex] da Bass, meiteņu mīlulis Miks Dukurs un vesela virkne šobrīd aktuālo repa izpildītāju- sākot ar Olām līdz pat savdabīgajam Edavardi. Šonedēļ sociālajos tīklos tika nodots pasākuma reklāmas video, kurā redzams Miks Dukurs – plosoties “Drifta Halles” trasē.

Jau pērnā vasarā vienas no labākajām galvaspilsētas ballītēm risinājās “Wolftrike Drifta Halle”. Uz pludmales festivāla cienīgās skatuves savu atdzimšanu piedzīvoja leģendārais dīdžejs Roberts Gobziņš. Savukārt, Ainars Virga šeit sarīkoja īstu rokkoncertu pirms sava “Virga Fest”. Taču šogad “Drifta Halle” ir gatava daudz vērienīgākai vasarai un plāno savu vasaras festivālu. “Soundtag” festivāls notiks teju visas vasaras garumā. “Soundtag” – tie ir veseli pieci festivāli, kas tiks organizēti, sākot no maija līdz septembrim “Wolftrike Drifta Halle” Mūkusalas ielā. Katru mēnesi “Drifta Hallē” koncertēs pasaulslaveni mūziķi, kurus iesildīs Latvijā pazīstami mākslinieki. “Soundtag” festivālos biļešu skaits būs ierobežots, tādēļ mūziķi, kuri uzstāsies, tiks izziņoti tikai mēnesi pirms katra pasākuma. Biļešu cenas būs salīdzinoši zemas un biļešu tirdzniecība tiks uzsākta tikai pēc mūziķu izziņošanas. Pasākuma organizatori uz jautājumu, kas būs šie pasaules slavenie mūziķi, atbild noslēpumaini, bet esot noslēgti līgumi ar tādiem mūziķiem, kuriem “Youtube” skatījumi pārsniedz vairākus simtus miljonus. Šāda noslēpumainība ir tādēļ, ka “Drifta Halles” āra pasākumos maksimālais ietilpības skaits ir tikai 10 000 apmeklētāju. Pēc drošas un neoficiālas informācijas gauži raudās tie, kas visu naudu jūlijā jau būs notriekuši citos festivālos.

Balso, vai patika raksts?

3 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.