in ,

Dziedātāja Laura Raila pirmdzimtā gaidībās

Šajā nedēļas nogalē ar grandiozu fināla šovu noslēdzās biedrības “Elite Beauty Qeens” organizētais bērnu talantu un prinču un princešu konkurss. Starp žūrijas locekļiem bija arī dziedātāja un vokālā pedagoģe Laura Raila- Lakstīgala.  Un, izrādās, jau pavisam drīz arī Laura kļūs par māmiņu savam pirmdzimtajam, bet pirms tam vēl jāpagūst noorganizēt ikgadējais jauniešu vokālais konkurss “Popfest Jūrmala”.

 

Kā daudzos pašmāju prestižajos vokālistu konkursos arī “Children Elite Beauty TALENT”  žūrijā bija redzama  samtainās balss īpašniece, TV šovos iepazītā dziedātāja Laura Raila. Kā allaž, dziedātāja apbūra ar smalku stilu un gaumīgu tērpu, zem kura šoreiz bija manāms grūtnieces vēderiņš. Taču, tas netraucēja dziedātājai pilnībā nodoties jauno talantu vērtēšanai. “Katrs žūrijas loceklis dalībniekus vērtē pēc savas pieredzes un kritērijiem. Tāpēc man bija ļoti interesanti vērot apbalvošanu. Principā viss sakrita tā, kā es biju balsojusi. Acīmredzot, arī žūrija ar tik atšķirīgu redzējumu, īstu talantu saskatīs vienmēr,” smaidot par dalību žūrijā stāsta Raila. Dziedātāja atklāj, ka viņai ļoti patika jaunā konkursa vēriens un arī kvalitāte. “Prieks bija vērot, ka viss ir organizēts, lai lielākais prieks par konkursu būtu bērniem. Tehniskās nebūšanas pamanām mēs pieaugušie, bet bērniem šī ir pozitīva iespēja parādīt sevi uz lielās skatuves. Un, ja ir šī degsme acīs, tad arī žūrijai ir patīkami vērtēt,” piebilst Laura.

Arī pašai Laurai jau vairākus gadus ir pieredze bērnu un jauniešu vokālā konkursa “Popfest Jūrmala” organizēšanā. Izrādās, ka daži viņas bijušie konkursanti bija uz skatuves arī “Children Elite Beauty TALENT”  konkursā. Aiz Robežas apsveica dziedātāju ar pirmdzimtā gaidībām un apvaicājas, vai tas neieviesīs kādas korekcijās šī gada Jūrmalas konkursa norisē. “Paldies, jā, manā ģimenē būs bērniņš. Taču visi darbi turpinās tikpat mērķtiecīgi kā visus gadus. Līdz pat 4. jūnijam dalībniekiem vēl ir iespēja pieteikties konkursam. Šobrīd konkurss ir procesā – strādāju ar žūriju. Domāju, ka pagūšu vēl pati visu noorganizēt un pabūt žūrijā un tad jau pēc konkursa arī sagaidīsim pirmdzimto,” apņēmības pilna ir dziedātāja.

Portāls Aiz Robežās sirsnīgi sveic Lauras Railas- Lakstīgalas ģimeni ar gaidāmo ģimenes pieaugumu.

Balso, vai patika raksts?

3 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.