in

Dziesminieks Galvanovskis pārsteidz ar skarbu video

 

Dziesminieks Miks Galvanovskis plašāku atpazīstamību izpelnījās pateicoties dalībai “Supernova” atlasēs. Puisis ar ģitāru klausītāju simpātijas izpelnījās ar savu vienkāršību. Tieši kopā ar ģitāru ir pierasts puisi redzēt gan koncertos, gan viņa videoklipos. Taču, šajā pavasarī dziesminieks saviem sekotājiem sagādājis pārsteigumu – dziesmu “Slave” un nedaudz skarbāku video.

 

Dziedātājs Miks Galvanovskis izdevis albuma “In Pieces” otrā singla “Slave” videoklipu. Pārējās albuma dziesmas tiks prezentētas koncertā 28. aprīlī Spīķeru koncertzālē Rīgā.

“Dziesma un videoklips ir par divu cilvēku ikdienišķu sadzīvi, kas pārvērtusies neaprakstāmās mocībās. Mūsdienās bieži tiekam pakļauti lietām un personām, kad paši to nemaz neapzināmies. Mēs esam kā marionetes, ar kurām var izrīkoties, kā vien vēlas, līdz brīdim, kad pamostamies un apjēdzam realitāti un šīs pakļaušanās sekas,” stāsta Miks.

Videoklipā galveno sievietes lomu atveido modele Lelde Grabe, kuras tēls ir nelīdzsvarots un egoistisks, viņa tīšā veidā pilnīgi pārņēmusi varu pār otru personāžu.  Vīrieša lomu šajā videoklipā atveido pats dziesmas izpildītājs Miks Galvanovskis.

Balso, vai patika raksts?

2 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.