in

Gorkšs ielīksmo “Prāta Vētras” puišus

Šķiet, tik pārpildīts T/C Spice nav bijis nekad, jo simtiem cilvēku nelaida garām iespēju bezmaksas klātienē dzirdēt uzstājoties pašmāju kulta grupu “Prāta Vētra”. Pēc nepilnu stundu garā koncertiņa puiši cītīgi ņēmās iepriecināt fanus, veidojot selfijus un dāļājot autogrāfus. Savukārt, pašus “prātniekus” pamatīgi pārsteidza un ielīksmoja kādreizējais Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs.

 

Grupa “Prāta Vētra” šodien laidusi klajā jaunu singlu un video – tituldziesmu no aprīļa beigās gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”.  Un jau vasarā grupa dosies koncerttūrē pa visu Latviju. “Un tiem, kas mums vaicā, kad mēs brauksim uz Latgali, es varu pateikt – šogad mēs brauksim. Mums būs koncerts Daugavpilī. Šogad mums gaidāms jauns albums un jauna tūre pa Latviju. Mēs parasti nesvinam savas jubilejas, taču nākamgad mēs jau būsim trīsdesmit gadus veci. Un laikam būs jāsāk domāt par svinēšanu,” uzrunājot sanākušos fanus teica grupas solists Renārs Kaupers.

Pēc nepilnu stundu garā koncerta grupa tikpat cītīgi turpināja priecēt fanus daļājot autogrāfus un ļaujoties kopīgiem selfijiem. Īsta jautrība sākās, kad pūlī “prātnieki” saskatīja savu draugu – potenciālo Latvijas futbola federācijas prezidentu izbijušo futbolistu Kasparu Gorkšu. Arī viņš bija iestājies rindā pēc autogrāfiem. Un sarūpējis nevis piezīmju blociņu, bet īpašu T-kreklu.

Balso, vai patika raksts?

2 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.