in

Izskanējis skaistumkonkurss “Mrs. Elite Beauty Queens”

Šovasar Latvijā pirmo reizi risinājās starptautiska līmeņa skaistumkonkurss “Mrs. Elite Beauty Queens”. Krāšņā šovā Rīgā un Jūrmalā dāmas dažādos pārbaudījumos prezentēja sevi starptautiskai žūrijai. Marina Kiseļova divu bērnu māmiņa no Ukrainas ieguva titulu “Mrs. Elite Beauty Queen 2018” un ekskluzīvu kroni 3000 eiro vērtībā no Krievijas modes dizaineres “Olgas Bril”.

 

Kādreizējās skaistumkaralienes Katrīne Sauliete un Zanda Panava ir apvienojušās biedrībā “Elite Beauty Queens” un mērķtiecīgi dara visu, lai Latvijā atdzimtu skaistumkonkursu kultūra augstā līmeni. Biedrības valdē darbojās arī kādreizējais žurnālists Mainots Vecvagars un preses fotogrāfe Dina Ikauniece.  Vasaras sākumā risinājās bērnu talanta konkurss, taču īstās ugunskristības bija jūnijā notiekošais “Mrs. Elite Beauty Queen 2018”.

Par titulu un 3000 eiro vērto kroni cīnījās dalībnieces, kas uz Latviju bija ieradušās no visas plašas pasaules. Amerikas Savienotu Valstu pārstāve Amber Human pat bija gatava iepauzēt savas personālizstādes atklāšanu, lai tikai būtu starp konkursa dalībniecēm. Savukārt, Zviedrijas pārstāve Ase Engholma jau vairāk kā gadu par savām mājām sauc Portugāli. Un izrādās dzīvo kaimiņos popmūzikas karalienei Madonnai.

Rīgā un Jūrmalā dāmas iesaistījās dažādās publiskās aktivitātēs un konkursos, kuros viņas vērtēja starptautiska žūrija. Latvijas  pārstāves šoreiz palika otrajā plānā. Savukārt, uzvaras laurus plūca dalībniece no Ukrainas Marina Kiseļova.

Piedāvājam ielūkoties konkursa spilgtākajos mirkļos.

Marina Kiseļova no Ukrainas

Balso, vai patika raksts?

3 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.