in

Supermodelis Ancens savu dzimšanas dienu nosvin ar ģimeni

Viens no pasaulē pelnošākajiem vīriešu modeļiem Jānis Ancens 25. jūlija svinēja savu 26 gadu jubileju. Šobrīd modelim ir diezgan saspringts laiks saistībā ar darbu pie “Ralph Lauren” zīmola reklāmas, taču tas viņam netraucēja dzimšanas dienu pavadīt kopā ar ģimeni -iemalkojot alu.

Latvietis Jānis Ancens šobrīd ar ģimeni sievu Stellu un meitiņu Miju uzturas Amerikas Savienotajās valstīs Ņūdžersijā. Kā var noprast pēc vīrieša profīla vietnē instagram.com viņš šobrīd darbojās pie pasaules slavenā modes zīmola “Ralph Lauren” reklāmas. Taču, šonedēļ Ancena galvenais prieks bija saistīts ar viņa dzimšanas dienu un ģimeniskām sajūtām. Jau dienu pirms savas 26. jubilejas modelis neslēpa prieku, jo ir kļuvis par onkuli un pasaulē nākusi viņa māsas meitiņa. Savukārt, dzimšanas dienas rītā modelis ievietoja sajūsmas pilnu bildi kopā ar savu pērn rudenī dzimušo meitiņu Miju. Pēcāk vakarā Ancens turpināja dzimšanas dienas svinības nelielā ģimenes lokā, baudot alu.

Šajā gadā latvietis ir piedalījies vairākos ievērojamos modes projektos. Taču, ienesīgākais no tiem visdrīzāk ir sadarbība ar futurisko modes zīmolu “Bottega Veneta”. Šajā sezonā tieši ogrēnietis izvēlēts par šī zīmola reklāmas seju un runā, ka viņa dalība kampaņā varētu būt apmaksāta ar honorāru, kas rakstāms ar sešām nullēm.

Ancens, kā Bottega Veneta reklāmas seja

Balso, vai patika raksts?

6 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 6

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.