in

Jau nākamnedēļ Latvijā sāksies cīņa par tūkstošiem vērtu skaistumkaralienes kroni

Ar diezgan lielām ambīcijām pašmāju šovbiznesā sevi pieteica biedrība  “Elite Beauty Queens”, uzņemoties rīkot Latvijā pasaules līmeņa skaistumkonkursu. Un jau nākamnedēļ Latvijā ieradīsies dāmas no visas pasaules, lai cīnītos par titulu   “Mrs. Elite Beauty Queen 2018” un vairākus tūkstošus vērtu uzvarētājas kroni.

 

Kā informē biedrība “Elite Beauty Queens”  17.- 21.jūnijā Jūrmalā un Rīgā norisināsies pirmais starptautiskais skaistumkonkurss “Mrs. Elite Beauty Queen 2018”.  Grandiozais konkursa fināls notiks Ziemeļblāzmas Kultūras pilī, 21. jūnija vakarā, kurā uzstāsies vairāki Latvijā populāri mākslinieki. Finālu vadīs blonda daiļava no Baltkrievijas, kas pati ir vairāku starptautisku skaistumkonkursu laureāte Anna Gomonova un pašmāju televīzijas seja Edgars Buļs.

Konkursa ietvaros 19. jūnija vakarā visi interesenti varēs sekot līdzi krāšņajam nacionālo tērpu vakaram un konkursa dalībnieču talantu konkursam. Šis pasākums risināsies Vecrīgas sirdī Brīvdabas Atpūtas Parkā “EGLE”.

Konkursā piedalīsies sievietes no vairākām pasaules valstīm, tai skaitā Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas, Šveices, Izraēlas, ASV u.c. Konkursa dalībnieces cīnīsies ne tikai par titulu un sponsoru sarūpētajām balvām, bet ekskluzīvu roku darinātu kroni. Tas ir tapis tikai vienā eksemplārā, speciāli šim konkursam. Tā vērtība mērojama vairākos tūkstošos un to veidoja daudzu starptautisku skaistumkonkursu uzvarētāja no Krievijas Olga Bril (QUEEN`S LOOK), kas šobrīd ir veiksmīga dizainere un uzņēmēja.

Balso, vai patika raksts?

5 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.