in

Kam nevajadzētu iekļūt Supernovas finālā ?

Jau šovakar noskaidrosies pirmās četras dziesmas, kas 16. februārī startēs Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” finālā un cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju pasaules lielākajā popmūzikas šovā ar nosaukumu “Eirovīzija”. Kaut arī pašmāju Eirovīzijas atlases rezultāti ir neprognozējami un reizēm stulbi, lūk, neliels ieskats – kuriem dalībniekiem šovakar NEVAJADZĒTU iekļūt finālā.  

 

Šogad jau otro gadu pēc kārtas “Supernovas” pusfinālos neiekļūst dziesma par kuru Eirovīzijas fani izsaka vislielāko interesi. Pērn klausītāji tā arī neuzzināja, kas izpilda lipīgo latino dziesmiņu Staccato. Šogad dīvainā kārtā pusfinālā neiekļuva mūziķis Miks Dukurs ar savu ļoti izjusto dziesmu.  

Šovakar pirmajā pusfinālā startēs Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Elza Rozentāle, Aivo Oskis, Alekss Silvers, Līga Rīdere, “Kris & Oz” un “Laime Pilnīga”. Kā jau tas ir pierādījies iepriekšējos “Supernova” konkursa gados uzvarētāju nosaka žūrija. Tāpēc piedāvājam nelielu ieskatu, kuriem šovakar nevajadzētu iekļūt finālā, ja rezultāti būtu atkarīgi tikai no skatītājiem.   

  1. Aleks Silvers mēģina iekarot sev vietu pašmāju šovbiznesā jau vismaz padsmit gadus. Pabijis konkursa “Jaunais Vilnis”  neskaitāmās atlasēs. Pērn vasarā mēģināja atrādīties Baltkrievijā notiekošajā konkursā “SLAVIANSKI BAZAR 2018”. Balss potenciāls vīrietim noteikti ir. Turklāt šogad viņš pusfinālā iekļuva visdrīzāk tāpēc, ka viņa dziesma tapusi sadarbībā ar Aminatu Savadogo. Taču, vīrieša skatuves tēls un harizma šķiet garlaicīga vairumam Eirovīzijas fanu. Arī startējot “Jaunajā Vilnī” viņš saņēma kritiku no žūrijas par spēju uzrunāt publiku. Pat neskatoties uz Aminatas labvēlību Alekss Silvers noteikti ir starp šī pusfināla mūziķiem, kam vajadzēja jau sākotnēji palikt aiz borta.  
  2. Aivo Oskis ir vēl viens garlaicības paraugs. Un to nespēj glābt ne spilgts krekls, ne tehniski interesanti veidots videoklips. Pēc visiem loģikas principiem pat kvēlākie Eirovīzijas fani savos blogos pauž neizpratni, kā viņš nokļuva pusfinālā.  
  3. Pateicoties TV3 pārvērtību šovam,  visa Latvija ir pamanījusi Elzu Rozentāli. Viņai ir spēcīgs vokāls, lieliska harizma un izcila personība. Taču, viss labais paliek tikai mūsu atmiņās no TV3 šova, jo “Supernovā” viņa startē ar viduvēju popdziesmu. Vienīgais iemesls, kāpēc jaukā Elza varētu nokļūt finālā ir fakts, ka starp žūrijas locekļiem ir viņas mīļotais Ralfs Eilands.

Balso, vai patika raksts?

0 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.