in

Ko par sevi var uzzināt vērojot sveces?

Svece nav tikai senatnīgs gaismas avots un papildinājums romantiskam vakaram. Svece uztver arī apkārt esošo enerģiju un var daudz, ko atklāt par mums pašiem…

1. Ja cilvēka dzīvē viss ir kārtībā, viņa uzliktā svece deg ar taisnu augstu liesmu, neveidojot nekādus notecējumus.

2. Līdzko ko rodas kaut kādas dvēseliskas problēmas, svece sāk “raudāt” un veidojas notecējumi.

3. Ja notecējumu līnijas virzās šķērsām un krustojas, tas nozīmē, ka cilvēkam draud nāve no smagas slimības, turklāt tajā vainīgs var būt viņš pats vai kāds, kas viņam sagatavojis šādu likteni.

4. Ja pa tikko uzliktu sveici no augšas līdz apakšai izveidojas notecējuma līnija, tas nozīmē, ka cilvēkam ir uzlikts lāsts. Ja divas līnijas – divi lāsti. Lielāks notecējuma līniju skaits sastopams ārkārtīgi reti.

5. Ja degošu sveci pulksteņrādītāja virzienā virza gar cilvēka ķermeni, sākot no galvas, un kādā vietā tā sāk izdalīt melnus dūmus, tas nozīmē, ka šajā vietā iekšējos orgānus ir bloķējusi slimība un tos vajag ārstēt, kamēr svece nepārstās dūmot.

6. Ņemiet vērā, sveci vienmēr vajag turēt ar vienu pusi pret slimnieku. Ja notecējumi veidojas no viņa puses – savās kaitēs vainojams viņš pats. Ja pretējā pusē, tas nozīmē, ka slimība viņam ir uzsūtīta.

7. Ja sveces “asara” tek pa sveci kreisajā vai labajā pusē, tā ir pazīme, ka notiek enerģētiska cīņa starp slimnieku un kādu citu personu. Ja “asara” ir melnā krāsā, tas nozīmē, ka cilvēks atrodas negatīvas enerģijas stāvoklī.

8. Kad sveces liek baznīcā, paveras aptuveni tāda pati kā mājās, bet dievnamā sveces dažkārt saliecas. Tas nozīmē, ka cilvēku apsēdis ļauns gars. Notecējumi nereti atgādina velna vai tā cilvēka, kas uzsūtījis lāstu, profilu.

9. Ja svece dziest, tas var signalizēt par nāvi, un nepieciešams steidzami pieņemt mērus – nožēlot grēkus, lūgt piedošanu tiem, ko esi aizvainojis, un piedot tiem, kas aizvainojuši tevi.

10. Stearīna sveci var nolikt pie kājām, sasildot tās apakšējo daļu un pielipinot pie lielas bļodas. Ja svece “raud” un ap visu pamatni vienmērīgi veidojas 2-3 cm gari notecējumi, tā ir nopietna zīme par iespējamām onkoloģiskām saslimšanām.

 

Balso, vai patika raksts?

3 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.