in

Konkursa “Vecmāmiņa 2018” dalībnieces bauda pikniku Siguldā

Aizvien turpinās pieteikšanās konkursam “Vecmāmiņa 2018” un kamēr žūrija lemj, kuras pretendentes aicināt uz klātienes atlasi, 13 dāmas jau tiek gatavotas konkursa pusfinālam. Viesojoties Siguldā šīm dāmām bija jāuzklāj piknika galds, jāiemēģina roka gleznošanā un vakara izskaņā nācās defilēt modes skatē.

 

Sigulda vasarā ir viena no burvīgākajām kūrorta pilsētām. Uz šejieni baudīt skaisto ainavu un vasarīgo laiku dodas simtiem tūristu no visas Eiropas. Gaujas piekraste, promenāde, operas svētki un ievu ziedēšana ir uzskatāmi par šīs pilsētas firmas zīmi. Uz “mazo Šveici” radošā piknikā jūnija sākumā devās skaistumkonkursu rīkotāja un uzņēmēja Elita Drāke kopā ar pārdesmit pretendentēm uz vietu konkursa “Vecmāmiņa 2018” finālā.

Mākslinieces Ivetas Tirzītes vadībā dāmas mācījās gleznot. Tas daudzām vecmāmiņām bija izaicinājums, jo otas rokās nebija ņemtas kopš skolas laikiem. Ogrēniete Maija Bogdanova atklāja, ka vienmēr ir sapņojusi gleznot. Un šis viņai bija solis pretī savam sapnim. Tieši  viņa saņēma no mākslinieces dāvanu ar gleznošanas audeklu. Vēlāk Elita Drāke vadīja semināru ”Krāsas ceļā pie tevis”, kurā stāstīja par krāsu nozīmi dzīvē un to, cik būtiski ir nēsāt krāsainu apģērbu.

Pusdienas laikā dāmas labākajos gados varēja stiprināt jauniegūtās draudzības, apvienojoties piknikam zem kupla vītola. Sievietes bija ieradušās ar ”groziņiem” un līdzi paņemtajos labumos dalījās ar savām konkurentēm. Jelgavniece Rasma Urtāne pat bija gatava kavēt meitas kāzas, lai tikai kopā ar pārējām dāmām pavadītu laiku zem vītola.

Pēdējais uzdevums bija apgūt perfekta grima pamatus, kurus sievietēm mācīja grima māksliniece Tatjana Tjarve. Pasākuma izskaņā konkursa dalībnieces lika lietā jauniegūtās zināšanas un posās īpašai modes skatei.

Balso, vai patika raksts?

8 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 10

Upvotes: 9

Upvotes percentage: 90.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 10.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.