in

Kurai jāuzvar konkursā “Vecmāmiņa 2018”?

Visas vasaras garumā biedrība “Emergo” Elitas Drākes vadībā vairākās atlases kārtās meklēja dāmas, kuras varētu būt cienīgas cīnīties par titulu “Vecmāmiņa 2018”. Jau no pirmās atlases kopā ar konkursu bijā arī “Aiz Robežas”. Dažādi radošie izaicinājumi un balsojums visas vasaras garumā noteica, kuras no pretendentēm iekļūs konkursa finālā.  

 

Vasara bija visai karsts periods pretendentēm uz iekļūšanu konkursa “Vecmāmiņa 2018” finālā. Konkursantes vērtēja gan žūrija, gan arī portāla “Aiz Robežas” lasītāji. Starp pirmās kārtas pretendentēm līderes bija Inga Skropāne un Vesta Prikule. Savukārt, īstas kaislības valdīja starp otrās kārtas konkursa dalībnieču atbalstītājiem. Balsojuma tabulas rezultātus mēģināja ietekmēt pat hakeri. Pat tas nespēja mainīt faktu, ka balsojuma līderes bija Gundega Meiere un Maija Bogdanova. Visas četras balsojuma līderis ir starp tām 15 izredzētajām, kas ir iekļuvušas konkursa finālā.  

Tomēr, īstā cīņa sākās tikai tagad. Palīdzi izlemt, kurai no dalībniecēm jākļūst par titula “Vecmāmiņa 2018” publikas mīlules ieguvēju. Par savu favorīti varat balsot šeit – tiek skaitīts viens balsojums no vienas IP adreses. Šis balsojums ir bezmaksas. Tiem, kas savu favorīti vēlās atbalstīt vairāk kā ar vienu balsi, ir iespējams to izdarīt ar maksas balsojumu šī konkursa oficiālajā balsošanas platformā http://voteon.eu  

Komentāros atstātie balsojumi netiek ņemti vērā. Oficiālā balošanas vietne ir voteon.eu

Balso, vai patika raksts?

21 punkts
Upvote Downvote

Total votes: 59

Upvotes: 40

Upvotes percentage: 67.796610%

Downvotes: 19

Downvotes percentage: 32.203390%

atstāj komentāru
 1. Es balsoju par Janu Bukovsku! Mīļa, atsaucīga, aktīva, vienmēr smaidīga,gatava visam jaunajam, radoša, fotogrāfē, ada, tamborē u.tt. Vecmāmiņa tiešām ar lielo burtu, kas pievērš uzmanību ģimeniskām vērtībām un apvieno paaudzes.
  0  0
 2. Balsoju tikai par Rasmu Urtāni! Interesants cilvēks, komunikabla, radoša, raksta un mīl dzeju, spēlē akordeonu, vada pasākumus, atsaucīga, nepārtraukti sevi pilnveido.
  0  0
 3. Tikai un vienīgi par Rasmu Urtāni! Dzejniece, dancotāja, dziedātāja, laba kulināre, klubiņa “Pīlādzītis” vadītāja. Kolosāls cilvēks, lieliska vecmāmiņa, dabas dots pasākumu vadītājas talants! Vienkārši supper ome!
  0  0
 4. Es balsoju par sievišķīgo, harizmātisko, talantīgo, sirsnīgo, viedo, jautro, izpalīdzīgo, mīlošo sievieti un draudzeni Ingu Skopāni ❤️🍾🎂 lai Tev izdodās uzvarēt 🎉🎊🏆
  5  0
 5. Es balsoju un iesaku arī citiem, par sievišķīgo, harizmātisko, viedo, pievilcīgo, jautro, izpalīdzīgo, mīlošo, uzmundrinošu, talantīgo daudzās jomās – sievieti, māmiņu, vecmāmiņu un jauku draudzeni Ingu Skopāni ❤️🌺
  Un vēlu uzvaru 🎂🍾🎈🎆🎉
  4  0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.