in ,

Kuriem 2. pusfināla dalībniekiem nevajadzētu nokļūt finālā?

Arī šajā sestdienā LTV risināsies pašmāju Eirovīzijas dziesmu konkurss “Supernova 2019”. Žūrijas un arī skatītāju balsojumā tiks noskaidroti atlikušie konkursa finālisti.  Kaut arī žūrija jau pamanījās izteikties, ka šis būs spēcīgāks pusfināls – Eirovīzijas fanu viedokļi ir tieši pretēji. Tāpēc arī šonedēļ Aiz Robežas piedāvā nelielu ieskatu, kuriem no pretendentiem nevajadzētu iekļūt finālā.  

Otrajā pusfinālā piedalīsies Dziļi violets feat. Kozmens grupa , Double Faced Eels, Laika Upe, Carousel, Adriana Miglāne, Markus Riva, Kristiāna Bumbiere un Kristīne Pastare. 

 

  1. Markus Riva ir pelnījis uzslavas par neatlaidību un mērķtiecību. Viņš ir simpātisks, ar lielu skatuves pieredzi un daudzu fanu bāzi Krievijā un Ukrainā. Taču, viņa dziesmu par vājāko veikumu ir nosaukuši ļoti daudzi Eirovīzijas fani. Šis noteikti nav īstais gads žūrijai labot savas kļūdas un ļaut faniem Markusu sūtīt uz finālu, kur nu vēl uz lielo Eirovīziju Telavivā.  
  1. Dziļi violets featKozmens ir absolūti neizdevies pašmāju pseido intelektuāļu mēģinājums parādīt sevi Eirovīzijā. Mēs, protams, visi pateicoties Skuteļa humoram zinām šīs grupas melno humoru un izprotam nosaukuma divdomīgo jēgu. Īrijā katrs otrais īrs dievina Tītaru Dastinu, bet Eiropā viņus nespēja saprast, mēs jau vienreiz Eiropai mēģinājām iebarot Ārzemniekus. Ir 100% skaidrs, ka mājsaimniecei Dānijā mūsu ūsaina vīreļa mēģinājums repot būs “dziļi pie dir***”.   
  1. Par grupas Laika upe nonākšanu vienā no konkursa Supernova 2019 pusfināliem savu pārsteigumu pauž teju visi Eirovīzijas fani savos blogos. “Garlaicīga dziesma, nepārliecinošs vokālists ar kaitinošām skatuves kustībām,” tā šo priekšnesumu raksturo Eiropā.  

Balso, vai patika raksts?

2 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.