in

Kurusova pārceļas uz Singapūru

Nu jau kādu laiku no slavas zenīta ir pazuduši kādreizējie TV3 šova “Dejo ar Zvaigzni” radītie elki. Arī eksotiskā paskata dejotāja Aleksandra Kurusova saviesīgos pasākumos vairs nav redzama un galvenokārt parādās tikai moderno deju sacensībās, kā jauniešu skolotāja. Taču, no šīs nedēļas viņa arī tur vairs nebūs manāma, jo uz kādu laiku ir pametusi Latviju un uzsākusi jaunu dzīvi tālajā Singapūrā.

 

Vēl pirms pāris gadiem, ja ballītē nebija manāma dejotāja Aleksandra Kurusova, tad pasākums var teikt bija izgāzies. Pateicoties TV3 šovam “Dejo ar Zvaigzni” eksotiskā izskata dejotāja kļuva par publikas un arī preses mīluli. Vienmēr smaidīgā jauniete rotāja neskaitāmu pašmāju žurnālu vākus. Kaut arī dziedāšana nebūt nav viņas stiprā puse, atraktīvā Kurusova pamanījās startēt pat lielajā Eirovīzijā grupas “Pirates of the Sea” sastāvā. Ar Kurusovu priekšplānā grupa nevien iekļuva lielajā finālā, bet pat ierindojās dalītajā 11./10. vietā.

Pēdējos trīs gadus Aleksandra no preses uzmanības loka un saviesīgiem pasākumiem ir pazudusi. Un, galvenokārt, ir redzama balles deju sacensībās kopā ar saviem deju skolas audzēkņiem. Šonedēļ dejotāja savā facebook.com profilā atklāja, ka ir pametusi Latviju. Un vismaz kādu laiku par savām mājām un darba vietu sauks Singapūru.

Balso, vai patika raksts?

3 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.