in

Slaveno tētu top 5

Neskatoties uz saviem sasniegumiem un popularitāti šie vīrieši visbiežāk sociālajos tīklos lepojās nevis ar savu karjeru, bet faktu, ka ir tēvi. “Tēvu dienas” noskaņās piedāvājam aplūkot piecus, mūsuprāt, foršākos tētus slavenības.  

 

Divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs savu pirmdzimto dēlu vēl pirms dzimšanas iesauca par “mazo mašīnu”. Principā vismaz reizi nedēļā sportists sociālajos tīklos publicē fotogrāfiju, kurā redzams viņa puisēns Rio Džeims.  

 

Pasaules slavenākais latviešu modelis Jānis Ancens ir tipisks tētiņš, kas priecājās par katru savas meitiņas soli un sejas grimasi. Šķiet,- mazā Mia drīz varēs iet savu slaveno vecāku pēdās modes pasaulē.  

 

Televīzijas seja un pasākumu vadītājs Armands Simsons no pārējiem atšķiras ar spēju lieliski saprasties uzreiz ar četrām meitām.  

 

Mūziķis Edijs Dukurs dala vienu skatuvi ar savu dēlu Miku. Miks sava tēva pēdās seko ne tikai uz skatuves, bet arī privātajā dzīvē un arī pats jau ir tēva lomā.  

 

Visbiežāk mēs esam pieraduši redzēt sportistu Mairi Briedi ar boksa cimdiem rokās. Briedis uz mūžiem ir kļuvis par pašmāju boksa leģendu. Savukārt, ārpus ringa viņš ir tētis pieciem dēliem. Ar četriem vecākajiem dēliem sportists šovasar bieži manīts skrienot gar jūru.  

 

 

 

 

 

Balso, vai patika raksts?

4 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.