in

Mārtiņš Dambis laiž gaisā atvainošanās himnu

Reklāmists Mārtiņš Dambis uz skatuves zināms kā dziesminieks Martin Confused. Pērnā gada vasarā pēc ilgākas pauzes viņš atkal uzstājās vietējos vasaras festivālos, pārsteidzot klausītājus ar savu jaunāko veikumu “Mīļumiņ”. Pērn šī dziesma kļuva par vasaras festivālu nerakstītu atvainošanas himnu, kuru nākamā rītā savām mīļotajām varēja droši dungot teju katrs otrais svinētājs. Nu, dziesmai ir tapis video un dziesminieks atklāj, ka drīzumā gaidāms arī albums.

 

Šodien, svinot savu dzimšanas dienu, pozitīvu pārsteigumu saviem sekotājiem sociālajos tīklos sagādājis reklāmists un dziesminieks Mārtiņš Dambis, jeb Martin Confused. Pēc ilgākas pauzes pērn vasarā vīrietis izrāvās no ģimenes dzīves un darba birojā, lai atkal būtu kopā ar savu draudzeni ģitāru. Kā ierasts – ar viskija glāzi rokās, mūziķis piesaistīja klausītājus ar savu vienkāršību un dziesmu tekstu ikdienišķo cilvēcību. Pērn par īstu vasaras festivālu himnu kļuva viņa jaunākais veikums “Mīļumiņ”.

Un tieši ar šīs dziesmas videoklipu mūziķis precē savus sekotājus atklājot, ka šis ir tikai pirmais singls no rudenī gaidāmā jaunā albuma. Interesanti, ka savu jaunāko veikumu mūziķis prezentē ar savu īsto vārdu un uzvārdu, nevis ar ierasto pseidonīmu.

Balso, vai patika raksts?

3 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.