in ,

Nenokavē! Piesaki savu omīti konkursam “Vecmāmiņa 2018”

Pilnā sparā rit simtgades cienīgas konkursa “Vecmāmiņa 2018” uzvarētājas meklējumi. Pieteikumi uz konkursu jau nāk no visiem Latvijas nostūriem. Un tas tikai motivē konkursa organizatorus meklējumus padarīt vēl aktīvākus, tāpēc pieteikuma anketu var aizpildīt arī caur šo Aiz Robežas rakstu.

 

Jau astoto gadu Elita Drāke ir uzņēmusies rīkot vienu no sirsnīgākajiem pašmāju konkursiem “Vecmāmiņa”. Šajā konkursā nav nozīme vecumam, profesijas prestižam un modes standartiem. Galvenais faktors ir būt “Vecmāmiņai” un ļauties brīnumainam piedzīvojumam konkursā, kas pat tantiņu pēc astoņdesmit spēj pārvērst īstā ballītes dāmā. Konkursa sagatavošanās notiek vairākus mēnešus katru sestdienu. Šajās sestdienās omītes tiekas ar dažādiem ekspertiem un ļaujas atkal no jauna izbaudīt prieku par dzīves sīkumiem.

Un lielajā finālā par prieku tuviniekiem uz skatuves ir redzamas īstas karalienes. Kundzes, kas pārsteidz ar savu talantu un sirsnību, stāstot par savu dzimtu. Tieši sirsnība ir viens no galvenajiem faktoriem, ko dāmās bieži vien novērtē žūrija. Un, iespējams, tieši tava vecmāmiņa jeb omīte ir īstā. Nenokavē un palīdzi sev mīļajai Omītei iegūt titulu “Vecmāmiņa 2018”.

Vecmāmiņa 2018 Anketa

Balso, vai patika raksts?

5 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.