in

Pirmo reizi noskaidros Latvijas sirdsdziesmu

 1. jūnijā Lielvārdē, uz Spīdalas saliņas Rembates parka brīvdabas estrādē, notiks raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” fināls, kurā 15 dziesmas pirmo reizi sacentīsies par Latvijas sirdsdziesmas titulu. Uzvarētājs tiks noskaidrots skatītāju balsojumā.

 

Tuvojoties sezonas noslēgumam, noskaidroti visi raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” fināla dalībnieki, kuri tam izvirzīti skatītāju balsojuma ceļā. 9. jūnijā, raidījuma iknedēļas epizodē tika izlozēta arī šo mākslinieku uzstāšanās kārtība. Uz skatuves finālisti kāps šādā secībā:

 

 1. VILCIENS – Rikardions
 2. VECTĒVA MĀJAS – Aldis Kise
 3. VĒLREIZ – Ainars Bumbieris
 4. RASĀ – Milleru-Balandīnu ģimene
 5. PALIKSIM LATVIJĀ – Klaidonis
 6. BUČAS VISIEM – Dzintars Čīča (vai Kaspars Antess)
 7. ATVARS – Baltie Lāči
 8. KĀ TEVI SAUC? – Zelta Kniede
 9. TĀ KĀ BRĪNUMS – Māsas Šomases
 10. SIDRABOTĀ ROZE – Harijs Joniškāns & “Kantoris 04”
 11. ES TEVI GAIDU – Māsas Legzdiņas
 12. DADZĪTIS – Zeļļi
 13. DZIMTAI ZEMEI – Kungi Uzlūdz Dāmas
 14. SAPŅU TAURENĪTIS – Jānis Moisejs
 15. TIEM, KAS NEPĀRNĀCA – Rumbas Kvartets

 

Balsojums par skatītāju iemīļotāko sirdsdziesmu notiks tikai fināla koncerta laikā. Savu favorītu būs iespējams atbalstīt gan piedaloties telefonbalsojumā, gan balsojot internetā – LTV mājaslapā.

Šogad fināls pirmo reizi notiks Lielvārdē, un tas ir izaicinājums gan pilsētai, gan raidījuma komandai, atzīst tā izpildproducente Jana Priedniece. Tomēr svarīgākais, protams, ir paši izpildītāji un Sirdsdziesmas noskaidrošana. “Mēs priecājamies, ka līdz finālam tikuši ne vien labi pazīstami, bet arī jauni un daudzsološi izpildītāji,” norāda Priedniece. Viņa uzskata, ka tas ir lielisks pierādījums tam, ka “Latvijas sirdsdziesma” veiksmīgi papildina Latvijas estrādes mūzikas daudzveidību un ļauj pierādīt sevi arī jaunajiem žanra talantiem.

Balso, vai patika raksts?

0 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 50.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.