in

Ralfiņš ierēc par nra.lv rakstu

Mūziķis Ralfs Eilands sociālajos tīklos dalījās ar portāla nra.lv rakstu, ierēcot par šajā vietnē publicēto rakstu ar virsrakstu Ralfs Eilands: Es esmu gejs. “Tas brīdis, kad visi saprata joku, izņemot nra.lv,” tā par publikāciju ierēc pats mūziķis.

 

Nedēļās nogalē sociālajā vietnē twitter.com mūziķis Ralfs Eilands atklāja, ka viņam parasti nepiedāvā piedalīties pret praida pasākumos. Taču, šis gads izrādās ir izņēmums un viņš saņēma piedāvājumu piedalīties 9.jūnijā Kronvalda parkā notiekošā pasākumā pret praidu. Uz ko mūziķis piedāvājuma autoram atbildēja ar tekstu: Es esmu gejs. Lielākā daļa komentētāju ierēc par Ralfa joku un izsaka vēlmi redzēt vēstules autora sejas izteiksmi redzot šādu atbildi.

Mūziķi jau ilgāku laiku saista romantiskas attiecības ar dziedātāju Elzu Rozentāli. Tāpēc neviens šo mūziķa atbildi nemēģināja pasniegt kā realitāti, izņemot portālu nra.lv. Gan publikācijas virsrakstā, gan raksta ievadā galvenais uzsvars tiek likts tieši uz mūziķa atbildi pret praida rīkotājiem.  Pēcāk šo nra.lv rakstu ar tēmturi #NRAvirsraksti un tekstu “Tas brīdis, kad visi saprata joku, izņemot nra.lv,” sava facebook.com lapā ievietoja arī pats mūziķis.

Balso, vai patika raksts?

4 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.