in

Ralfinš plosīsies “Dziesmu Dueli”

Šodien  20. aprīļa, vakarā pie skatītājiem tradicionāli dosies humora un dzirkstošas enerģijas pārpilnā dziesmu spēle “Dziesmu duelis”, kas šoreiz vienkopus pulcējis īpaši atraktīvu kompāniju.

 

Šoreiz “Dziesmu duelis” īpaši iemirdzēs Baibai Sipeniecei-Gavarei, jo Normunda Jakušonoka komandā kopā ar Ievu Sutugovu dziedās, jokos un smies Baibas pirmais skatuves partneris un ilggadīgs kolēģis humora raidījumos Valters Krauze.

 

Spēle solās būt ļoti spraiga, jo Kārļa Lāča komandā rosīsies šarmantais dziedātājs Ralfs Eilands un TV personība, psihoterapeite un teoloģe Anna Krimele.

 

Ir skaidrs, ka šādā kompānijā jautrība un negaidīti pavērsieni šovā sagaidāmi ik minūti, tomēr tas vēl nav viss. Tautā iemīļots joku plēsējs būs arī šova īpašais viesis. Kas notiks, kad Mārtiņš Rītiņš ieradīsies studijā, pagaidām nezina neviens! Kura komanda muzikālajā latviešu dziesmu spēlē izrādīsies pārāka un vai Baiba Sipeniece-Gavare savu biedru Valteru par dalību šovā uzteiks vai pels, skaidrs taps jau pavisam drīz.

Balso, vai patika raksts?

2 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.