in

Re, kā top LTV seriāls “Sarkanais mežs”

Jau no pērnā gada izskaņas sociālajos tīklos ir parādījusies sava fanu lapa topošajam LTV simtgades seriālam “Sarkanais mežs”. Tieši šobrīd rit visai aktīva filmēšana un simtgades spiegu stāsts sāk iegūt jau galvenos personāžus. Un vienu no centrālajiem tēliem Vitoldu  jaunajā seriālā atveidos jaunais aktieris Jēkabs Reinis, kas ir slaveno teātra aktieru Lāsmas Kugrēnas un Jāņa Reiņa dēls.

 

Aktieri Jēkabu Reini mēs pamanījām pateicoties TV3 seriālam “UgunsGrēks”, atveidojot vienu no fona personāžiem. Taču šis gads aktierim ir diezgan spraigs ar filmēšanos jaunā projektā. Tieši Jēkabam uzticēta viena no centrālajām lomām topošajā LTV simtgades spiegu drāmā – seriālā “Sarkanais Mežs”. Seriāla centrā būs latvieši, kas, angļu un amerikāņu specdienestu atbalstīti, spītīgi pretojās padomju režīmam, taču saskārās ar nepārvaramu Valsts drošības komitejas pretspēku. Spiegu trillera cienīgi notikumi noritēs gan Kurzemes mežos un Rīgā, gan vienā no nacionālo partizānu atbalsta punktiem – Londonā. Kā jebkurā laikmeta drāmā, tās varoņi neiztiks bez cilvēciskām kaislībām – mīlestības, bailēm un nodevības, kas vienus glābs, bet otrus pazudinās. Seriālam būs divi režisori – Armands Zvirbulis un Normunds Pucis, operators Uldis Jancis, producente Arta Ģiga.

Pagaidām oficiālu ziņu par galveno lomu atveidotājiem un seriālā iesaistītajiem aktieriem nav. Taču, kā izpētīja Aiz Robežas – topošajam projektam jau ir sava fanu lapa sociālajā tīklā facebook.com. Un centrālais tēls būs Vitolds, kuru atveidos Jēkabs Reinis. Izrādās, tieši šobrīd notiek arī aktīva projekta filmēšana. Ik pa laikam minētajā lapā parādās jaunas foto galerijas no filmas tapšanas lokācijām.  Un arī aicinājumi pēc masu skatu dalībniekiem vai kādiem seriāla vajadzībām nepieciešamiem priekšmetiem.

Foto: facebook.com

 

Balso, vai patika raksts?

5 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.