in

Reperis Ansis šonakt pošas uz Ogri

Pēdējo nedēļu laikā Ogres pilsētas vārds presēs slejās no mūziķu puses izskanējis ar negatīvu pieredzi. Neprofesionālu koncerta rīkotāju vēlme gūt ātru peļņu pamatīgi sašķobīja mūziķu vēlmi koncertēt Ogrē. Iespējams, pēc šīs nakts ballītes vietējā klubā “Ezītis Miglā” pilsētas tēls tiks krietni uzspodrināts. Cilvēkiem būs bezmaksas iespēja baudīt vairāku mūziķu uzstāšanos, turklāt ballīti solās iekustināt šī brīža populārākais pašmāju reperis Ansis.

Ogre jau vairākās paaudzēs ir bijusi slavena ar vērienīgiem un pat leģendāriem koncertiem. Viens no pirmajiem grupas “Pērkons” koncertiem ir iegājis pašmāju mūzikas vēsturē. Savukārt, par DJ ATB viesošanos šajā Latvijas pilsētā, ziņoja slavenākie ārvalstu mediji. Diemžēl pēdējos gados  mūzikas pasākumi pilsētā stipri pieklibo. Šomēnes pašmāju presē plaši tika aprakstīts skandāls par koncertu Ogres estrādē. Cilvēki bija maksājuši dārgas biļetes, savukārt, vairāki no solītajiem māksliniekiem tā arī uz skatuves nekāpa.

Vietējais bārs “Ezītis Miglā” ir nolēmis uzspodrināt pilsētas tēlu un ar vērienu nosvinēt savu atklāšanu. 27. jūlijā Ogres “Ezītis” pēc ilgāka remonta atkal vērs vaļā savas durvis apmeklētājiem. Turklāt, tas tiks svinēts ar vērienīgu ballīti. Jau 20:00 vakarā šeit bezmaksas varēs baudīt dziesminieka Mika Galvanovska uzstāšanos. Savukārt, ap 23:00 uz skatuves kāps Eirovīzijas dziesmu konkursa finālists Justs jeb Justs Sirmais. Savukārt, nakts stundas ballītē solīts vērienīgs noslēgums ar šī brīža populārākā pašmāju repera Anša uzstāšanos. Zīmīgi, ka reperis uz Ogri pošas taisnā ceļā no festivāla Baldonē.

Balso, vai patika raksts?

5 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.