in ,

Sāk atlasīt konkursa “Vecmāmiņa 2018” finālistes

Īsta spriedze šodien valdīja  populārajā Rīgas kafejnīcā “Sudrabs”, kur risinājās viena no konkursa “Vecmāmiņa 2018” klātienes atlasēm. Dažas no pretendentēm, redzot savas konkurente, aizmuka pat nemēģinājušas. Savukārt, pārējās uzsāka cīņu par vietu iekļūšanai konkursa finālā. Kā saka konkursa rīkotāja Elita Drāke, līdz augustam visām Latvijas vecmāmiņām vēl ir iespēja pacīnīties par vietu lielajā konkursā.

 

Septiņi ir maģisks skaitlis pasakās, reliģijā, maģijā un arī konkursā “Vecmāmiņa”, kam šogad ir septītais gads. Turklāt tieši šajā gadā Latvija svin savu dzimšanas dienu, tāpēc konkursa rīkotājiem ir mērķis kronēt simtgadei atbilstošu uzvarētāju. Līdz pat augustam radiem, draugiem, paziņām un arī pašām vecmāmiņām vēl ir iespēja aizpildīt pieteikuma anketu un pretendēt uz vietu finālā. Lielā atlase ir sākusies un šodien uz restorānu “Sudrabs” tika aicinātas pirmās padsmit pretendentes uz klātienes atlasi. Atlase dažām no pretendentēm izvērtās spraigāka nekā domāts un tā vietā, lai parādītu savu burvību, tika nolemts labāk mukt prom.

Vecmāmiņām jau klātienes atlasē nācās kāpt uz skatuves un sevi publiski prezentēt žūrijai, un pēcāk mācīties defilēt  pašmāju modes šovu producentes Gee uzraudzībā. Taču, neskatoties uz diezgan trauksmainajiem notikumiem, visas pretendentes mājup devās ar smaidu sejā un māku defilēt gluži kā profesionālām modelēm.

Šis gads konkursa atlasē ir visai atšķirīgs un gaidāmas vēl vairākas  klātienes atlases. Turklāt visai liela loma vecmāmiņu iekļūšanai konkursa finālā šogad būs ne tikai žūrijai, bet arī portāla Aiz Robežas lasītājiem. Jau šo sestdien sāksies interneta balsojums par pirmajām pretendentēm uz vietu finālā. Žūrijas un lasītāju balsojuma kopvērtējums arī noteiks, kuras no pretendentēm septembrī sāks cīņu jau lielajā konkursa finālā.

Balso, vai patika raksts?

15 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 31

Upvotes: 23

Upvotes percentage: 74.193548%

Downvotes: 8

Downvotes percentage: 25.806452%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.