in

Seksīgais noziedznieks kļuvis par tēti

Par Amerikas seksīgāko noziedznieku dēvētais Džeremijs Mīks (Jeremy Meeks), kurš jau vairāk kā divus gadus ir uz brīvām kājām, maija izskaņa kļuvis par tēvu. Viņa un miljonu mantinieces Hlojas Grīnas pirmdzimtajam dots vārds Džeidens.

 

Pirms aptuveni trim gadiem, pateicoties aizturēšanas brīdī veiktam foto uzņēmumam, par pasaules sensāciju kļuva amerikānis Džeremijs Mīks. Viņš ieguva iesauku “seksīgākais noziedznieks” un drīz vien atrada sev ienesīgu darbu modeļu biznesā. Pērn vīrietis šķīra savu astoņus gadus ilgo laulību un uzsāka romantiskas attiecības ar apģērbu veikala “Topshop” mantinieci un miljardiera Filipa Grīna meitu Hloju Grīnu.

Ilgu laiku klīda baumas, ka seksīgais noziedznieks un miljonu mantiniece gaida savu pirmdzimto. Kaut arī pāris to sākotnēji noliedza, Mīks šodien savā instagram.com profilā ievietoja fotogrāfiju, kas apstiprina pirmdzimtā nākšanu pasaulē. “Mēs esam gandarīti ziņot par burvīgā puikas Džeidena Mīka- Grīna nākšanu pasaulē. Dzimis 29. maijā. Mazulis un mamma jūtas labi. Mēs ļoti lūdzam respektēt mūsu privāto dzīvi,” tā sociālajos tīklos raksta Džeremijs.

Balso, vai patika raksts?

1 punkts
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.