in

Simona Kubasova piedzīvo princeses cienīgas kāzas

Māsas Diānu un Simonu Kubasovas Latvija iepazina pirms desmit gadiem, pateicoties LNT šovam “Latvijas princese”. Šovā uzvaras lauri viņām netika, taču pēc šova tieši viņas spēja izsisties slavas saulītē un gūt panākumus gan Latvijā, gan ārpus dzimtenes robežām. Aizvadītajā nedēļas nogalē ar greznām kāzām laulības ostā iestūrēja skaistumkaraliene un režisore Simona Kubasova.

Pagājušajā nedēļas nogalē modele, skaistuma konkursu dalībniece Simona Kubasova iestūrēja laulības ostā ar barbadosiešu uzņēmēju Radžu. Kāzu ceremonija risinājās greznā Itālijas villā pie Komo ezera. Ar laimīgo mirkli Kubasova padalījusies sociālajos tīklos – “Instagram” bija ievietojusi īsus video, kur redzams, kā mīļotajam pie altāra saka: “Jā, jā, jā”; kā jaunais pāris soļo Mendelsona kāzu marša pavadībā; kāda izskatās svētku mielasta vieta un pat kāzu torte.

Dažas dienas vēlāk jaunlaulātā sociālajos tīklos ievietoja fotogrāfiju, kurā redzama stilizētā indiešu nacionālajā tērpā sari. Kāzas tika svinētas četras dienas. Un laulības ostā Simona iestūrēja gan eiropiešiem ierastā stilā, gan ievērojot indiešu kāzu tradīcijas. Simona pirms desmit gadiem nekļuva par LNT šova “Latvijas princese” uzvarētāju, bet reālajā dzīvē viņa piedzīvoja princešu cienīgas kāzas. Un to perfekti savā komentārā pie meitas bildes norāda viņas mamma uzņēmēja Ilva Kubasova: “Četras dienas bija kā būšana skaistā pasakā, tik skaistā, ka to pat izsapņot, izdomāt grūti”.

Aiz Robežas sirsnīgi sveic jaunlaulātos- RŪGTS!

Balso, vai patika raksts?

1 punkts
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.