in

Stafecka iemaldas nedēļas jestrākajā ballītē

Dziedātāja Antra Stafecka ilgāku laiku nav redzēta apmeklējam saviesīgus pasākumus vai nakts burziņus. Taču, šonedēļ dziedātāja kopā ar mīļoto vīrieti mūziķi Jāni Čubaru nolēma doties atpūtā uz Vecrīgu. Staigājot pa Vecrīgu, šarmantā dziedātāja iemaldījās nedēļas jestrākajā ballītē “Pēterbaznīcas kvartāla” vasaras sezonas atklāšanā un izbaudīja dzīvās mūzikas koncertu.

 

”Pēterbaznīcas Kvartāls” ir kultūras kvartāls, kur Vecrīgas sirdī mostas dzīvesprieks un vakarus teiksmainus padara mūzika, sarunas un brīvības garša. Šo kvartālu izveidojušas tuvumā esošas atpūtas vietas ”Grēcinieku Ezītis miglā”, ”Monkeys Bar”, ”Coco Loco” un ”Paldies Latiņam”. Tieši šeit norisinājās šīs nedēļas jestrākā ballīte, kas piesaistīja nevienu vien garāmgājēju, mudinot to uzkavēties dzīvās mūzikas ritmos vismaz pāris stundiņas ilgāk.

Ballīte tika atklāta ar īstu roka lādiņu, jo uz skatuves kāpa ”The Rozz” – jauna un enerģiska grupa, kas parūpējās, lai klātesošajiem jau pēc pirmajiem akordiem sejās parādītos smaids, bet kājas nemierīgi kustētos mūzikas ritmos. Savukārt, īstu publikas mīlestību baudīja grupa  ”Cryin’ White”, jeb pieci talantīgi džeki no Jelgavas. Viņu hits “Apkopēja Zenta” izraisīja īstu ovāciju vētru un dziesmas beigās klausītāju pūlis skaļi sauca “Atkārtot, atkārtot, atkārtot!”.

Dzīvās mūzikas valdzinājumam ļāvās arī šarmantā dziedātāja Antra Stafecka, kas kopā ar draugu Jāni Čubaru tobrīd bija devusies atpūsties uz Vecrīgu. Dziedātāja neslēpa savu sajūsmu, ka neplānoti sanāca iemaldīties tik jautrā ballītē un dzirdēt vēl mazpazīstamas grupas ”Cryin’ White” oriģinālo sniegumu.

Balso, vai patika raksts?

5 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.