in

Populārā ekstrasense Džūlija Vanga kļūst par vīrieti

Jau vairākus mēnešus Krievijas prese nebeidz apspriest šova “Ekstrasensu cīņas” uzvarētājas Džūlijas Vangas vizuālās pārmaiņas. Populārā rīdziniece nekādus komentārus par savu un izskatu presei nesniedz. Taču pirms pāris dienām gaišreģe pamatīgi saviļņoja Krievzemes portālus, publicējot foto, kurā viņa redzama kā puisis.

 

Krievijā populārā šovā “Ekstrasensu cīņas” milzu popularitāti izpelnījās haosa teorijas piekritēja rīdziniece Džūlija Vanga. Viņa pārsteidza ar savām maģijas prasmēm un arī oriģinālo vizuālo izskatu. Jau atlases kārtā rīdziniece paziņoja, ka nav cilvēks, bet haosa Dievs. Kļūstot par šova uzvarētāju viņa sarakstīja grāmatu “Nekas, Nekur, Nekad” un nozuda no publikas acīm. Taču viņa aktīvi komunicēja sociālajos tīklos ar saviem sekotājiem.

Nedaudzās intervijās sieviete atklāja, ka savos astrālajos sapņos tiekas ar leģendāro mūzikas ģēniju Deividu Boviju. Gluži kā viņas ideāls Bovijs arī pati Džūlija savā garderobē bieži vien izvēlējas androgīno vizuālo tēlu. Pērn pavasarī sieviete nogrieza garos matus un ieguva daudz vīrišķīgāku matu sakārtojumu. Marta mēnesī Vanga sociālajos tīklos publicēja savus jaunākos foto. Tie pamatīgi satricināja kaimiņzemes medijus, kas steidzās ziņot par viņas pārlieku vīrišķīgo izskatu. Avīžu, žurnālu un  portālu slejās tika analizēts gaišreģes ģērbšanās stils un izteikti vīrišķīgie sejas vaibsti.

Pirms dažām dienām sociālajā vietnē instagram.com ekstrasense beidzot komentēja savu vizuālo izskatu. “ Es nomainīju dzimumu. Beidzot atradu sevī šodien spēkus tajā atzīties Jums. Kā es jums mazie patīku,” pie bildes, kur redzama vīrišķā paskatā, ziņoja pati Vanga. Tiesa, tas tika publicēts 1. aprīlī un visdrīzāk ir sarkastisks joks par preses pārlieku lielo interesi par viņas vizuālo tēlu.

Balso, vai patika raksts?

6 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 8

Upvotes: 7

Upvotes percentage: 87.500000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 12.500000%

atstāj komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.