in

Konkurss “Vecmāmiņa 2018” uzņem vērienu

Pilnā sparā rit balsošana par konkursa “Vecmāmiņa 2018” pirmās klātienes atlases dalībniecēm. Un jau tagad dalībnieču atbalstītāji viens otru mēģina pārspēt viltībā, lai viņu favorīte būtu pēc iespējas augstāk reitingu tabulā. Taču, ar šīm astoņām pretendentēm konkurss nebūt nav noslēdzies un jau šonedēļ sāksies balsošana par otrās klātienes atlases dalībniecēm.

 

Šogad konkurss “Vecmāmiņa” notiek vairākos etapos un potenciālajām finālistēm notiks vairākas atlases kārtas. Turklāt, pēc katras atlases kārtas risināsies arī atklātais balsojums portālā Aiz Robežas. Žūrijas un lasītāju balsojuma kopvērtējums arī noteiks tās dalībnieces, kam būs iespēja nonākt konkursa finālā. Un tieši lasītāju balsojuma līderi gaida arī kāds oriģināls pārsteigums konkursa finālā. Pārdomās par šī gada konkursu un pirmo klātienes atlasi intervijā ar Aiz Robežas dalījās konkursa rīkotāja Elita Drāke.

Kaut arī balsošana un atlases rit pilnā sparā, vēl ir visas iespējas pieteikt savu pretendenti uz konkursu, aizpildot šo anketu.

Pieteikuma anketa

Balso, vai patika raksts?

5 punkti
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 5

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.